1500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ !HAKKIMIZDA


Taylan Spor, 25 yıla dayanan köklü geçmişiyle spor giyim sektöründe Türkiye’nin önde gelen spor markalarından biri olma başarısı göstermektedir. 


1987 yılında İzmir de temelleri atılmış olan Taylan Spor, Türk sporuna 25 yılı aşkın süredir spor giyim imalatı, toptan ve perakende satışı ile hizmet etmekte ve spor sektöründe lider ve saygın kuruluşlardan birisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 


Sektöründe pazarlama ve satış stratejilerine odaklanan, dağıtım kanallarında kurumsal marka imajı, müşteri hizmetleri ve lojistik destek stratejilerini hızla geliştiren, geniş ürün yelpazisini pazar taleplerine göre çeşitlendiren Taylan Spor Türk sporunda güven ve istikrarın simgesi olmuştur. 


Kendisini sürekli yenilemesi ve geliştirmesiyle tanınan Taylan Spor kendi üretimi olan Taylan markasını en son yenilik ve teknolojiler kullanarak tüketiciye ulaştırır. Aynı zamanda Puma, Nike, Umbro, Arena , Speedo, Asics, Mikasa, Molten, Voit, Spalding, Dunlop, gibi dünyanın önde gelen spor markalarını bünyesinde bulundurmaktadır. 


Tüm Türkiye’de ki saygın spor kulüpleri, belediyeler, okullar, resmi kurumlar ve özel kuruluşlara en yüksek seviyede hizmet eden firmamız ege bölgesinde ki gücünü Türkiye geneline yaymak ve uluslararası pazarlarda söz sahibi olmak adına yatırımlarına devam etmektedir. 


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR